Lenovo Legion Gaming Control Mouse Pad XXL

Doporučená ponuka Alza.sk

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Alza.sk

Úprimne doteraz som mala na stole uterák ☺️ nejak mi nedošlo, že už pár rokov existuje niečo takéto s čoho sa neprší a nekrčí sa vám to na stole
    Hneď som si na podložku zvykla nie je mi zima na ruky a netlačí má nič na stole.

• Výborna veľkosť
    • Príjemný povrch

Skvelá podložka ktorá pokryje veľkú časť stola, klávesnica a myška sa zmestia úplne bez problému. Ovládateľnosť myšky na povrchu podložky je výborná.

Odporúčam !

• je veľká
    • príjemna na dotyk

Produkt nemá žiadne parametre.

Herná podložka pod myš Lenovo je neoceniteľnou pomôckou a zaistí plynulý pohyb myši v priebehu napínavých herných súbojov. Ponúka nadpriemerné rozmery pre myš aj klávesnicu a nebude vás nijako obmedzovať pri pohybe myšou. Výrobným materiálom podložky je textil a guma. Disponuje protišmykovou základňou, tak drží na určenom mieste v každej situácii. Podložka pod myš a klávesnicu Lenovo má rozmery 0,2 × 90 × 40 cm (v × š × h). Zásadné prednosti podložky pod myš Lenovo Legion Gaming Control Mouse Pad XXL Herná podložka pod myš Lenovo vám umožní presné zacielenie na súpera pri rozhodujúcich bitkách Má veľkosť XXL Výrobným materiálom podložky je textil a guma Protišmyková základňa predchádza pohybu podložky Ponúkaná podložka pod myš a klávesnicu sa pýši rozmermi 0,2 × 90 × 40 cm (v × š × h) Váži 433 g Na jej vzhľade sa podieľa čierna a modrá farba

Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka2,4 €96 % • 87 453 recenziíĎalšie informácie

• Výborna veľkosť
    • Príjemný povrch

Odporúčam !

• je veľká
    • príjemna na dotyk
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť: